Views Menu Reference (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Path
sk: Cesta

en: Menu item
sk: Položka menu
