Views Menu Reference (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Menu item
ta: வரைப்பட்டி உருப்பு
