Views Menu Reference (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Default
vi: Mặc định

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Menu item
vi: Mục liên kết
