Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Depth
el: Βάθος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Menu item
el: Στοιχείο μενού
