Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: Depth
ja: 深さ

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Menu item
ja: メニュー項目
