Views Menu Reference (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None
nl: Geen

en: Depth
nl: Diepte

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Path
nl: Pad

en: Menu item
nl: Menuonderdeel

en: matches
nl: komt overeen met
