Views Merge Rows (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Definições

en: Field
pt: Campo

en: Views
pt: Visualizações

en: Separator
pt: Separador
