Views Natural Sort (7.x-2.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: or
pt: ou

en: and
pt: e

en: of
pt: de

en: Sort descending
pt: Ordenação descendente

en: Sort ascending
pt: Ordenação ascendente

en: Exposed
pt: Exposto

en: Entity id
pt: ID da entidade
