Views Natural Sort (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: or
pt: ou

en: About
pt: Sobre

en: 1 entry | @count entries
pt[0]: 1 mensagem
pt[1]: @count mensagens

en: and
pt: e

en: of
pt: de

en: Sort descending
pt: Ordenação decrescente

en: Sort ascending
pt: Ordenação crescente

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Exposed
pt: Exposto

en: Entity id
pt: ID entidade
