Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Align
az: Sıralama

en: or
az: və ya

en: Default order
az: Defolt sifariş

en: Column
az: Sütun

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: and
az: və

en: of
az: söndür

en: Sort descending
az: Azalan üzrə çeşidləyin

en: Sort ascending
az: Artan sıralama
