Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: Field
bg: Поле

en: Views
bg: Изгледи

en: Default order
bg: Ред по подразбиране

en: and
bg: и
