Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: None
da: Ingen

en: Field
da: Felt

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Separator
da: Skilletegn

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Align
da: Justér

en: or
da: eller

en: Default order
da: Sortering

en: 1 entry | @count entries
da[0]: 1 indlæg
da[1]: @count indlæg

en: Column
da: Kolonne

en: Default sort
da: Standardsortering

en: and
da: og

en: of
da: af

en: asc
da: stigende

en: desc
da: faldende

en: Sort descending
da: Sortér faldende

en: Sort ascending
da: Sortér stigende

en: Exposed
da: Eksponeret

en: Entity id
da: Entity ID

en: Hide empty column
da: Skjul tom kolonne
