Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: None
et: Puudub

en: Field
et: Väli

en: Views
et: Vaated

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Separator
et: Eraldaja

en: Sortable
et: Sorditav

en: Align
et: Joondus

en: or
et: või

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: and
et: ja

en: of
et: /

en: desc
et: kahanev

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Hide empty column
et: Peida tühi tulp
