Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Field
fi: Kenttä

en: Views
fi: Näkymät

en: Separator
fi: Erotin

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Align
fi: Tasaa

en: or
fi: tai

en: Default order
fi: Oletusjärjestys

en: Column
fi: Palsta

en: Default sort
fi: Oletusjärjestys

en: and
fi: ja

en: of
fi: /

en: Sort descending
fi: Lajittele laskevasti

en: Sort ascending
fi: Lajittele nousevasti

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Entity id
fi: Entiteetin ID

en: Hide empty column
fi: Piilota tyhjä sarake
