Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Separator
gl: Separador

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Align
gl: Aliñar

en: or
gl: ou

en: Default order
gl: Orde predeterminada

en: Column
gl: Columna

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: and
gl: e

en: of
gl: de

en: Sort descending
gl: Ordenar de maneira descendente

en: Sort ascending
gl: Ordenar de maneira ascedente

en: Exposed
gl: Exposto

en: Hide empty column
gl: Ocultar columna baleira
