Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Separator
is: Skilja

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: or
is: eða

en: Default order
is: Sjálfgefin röð

en: Column
is: Dálkur

en: and
is: og

en: of
is: af
