Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: Views
ja: ビュー

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Separator
ja: セパレーター

en: Sortable
ja: 並び替え可能

en: Align
ja: 配置

en: or
ja: または

en: Default order
ja: デフォルトの並び順

en: Column
ja: カラム

en: Default sort
ja: デフォルトの並び順

en: and
ja: かつ

en: Le
ja: レオネ

en: of
ja: の

en: asc
ja: 昇順

en: desc
ja: 降順

en: Sort descending
ja: 降順で並び替え

en: Sort ascending
ja: 昇順で並び替え

en: Exposed
ja: 外部設置

en: Entity id
ja: エンティティ id

en: Hide empty column
ja: 空の列を隠す
