Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Align
lt: Lygiuoti

en: or
lt: arba

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: and
lt: ir

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka
