Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: Views
nl: Overzichten

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Align
nl: Uitlijning

en: or
nl: of

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: 1 entry | @count entries
nl[0]: één inzending
nl[1]: %count inzendingen

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: and
nl: en

en: of
nl: van

en: asc
nl: oplopend

en: desc
nl: aflopend

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: Hide empty column
nl: Lege kolom verbergen
