Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Views
oc: Vistas

en: Separator
oc: Separador

en: Sortable
oc: Classable

en: Align
oc: Alinhar

en: or
oc: o

en: Default order
oc: Òrdre per defaut

en: Column
oc: Colomna

en: Default sort
oc: Triada per defaut

en: and
oc: et

en: of
oc: sus

en: Sort descending
oc: Triar per òrdre descreissent

en: Sort ascending
oc: Triar per òrdre creissent

en: Exposed
oc: Expausat

en: Hide empty column
oc: Amagar las colomnas vides
