Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: Align
pl: Wyrównaj

en: or
pl: lub

en: Default order
pl: Domyślny porządek

en: Column
pl: Kolumna

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: and
pl: i

en: of
pl: z

en: asc
pl: rosnąco

en: desc
pl: malejąco

en: Sort descending
pl: Sortuj malejąco

en: Sort ascending
pl: Sortuj rosnąco

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Exposed
pl: Udostępniony

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Hide empty column
pl: Ukryj pustą kolumnę
