Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Views
ro: Vizualizări

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Sortable
ro: Sortabil

en: Align
ro: Aliniere

en: or
ro: sau

en: Default order
ro: Ordinea predefinită

en: Column
ro: Coloană

en: Default sort
ro: Sortare implicită

en: and
ro: şi

en: of
ro: din

en: Sort descending
ro: Sortează descrescător

en: Sort ascending
ro: Sortează crescător

en: Exposed
ro: Expus

en: Hide empty column
ro: Ascundeți coloana goală
