Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Align
sv: Justera

en: or
sv: eller

en: Default order
sv: Förvald ordning

en: 1 entry | @count entries
sv[0]: 1 meddelande
sv[1]: @count meddelanden

en: Column
sv: Kolumn

en: Default sort
sv: Förvald sortering

en: and
sv: och

en: of
sv: av

en: asc
sv: stigande

en: desc
sv: fallande

en: Sort descending
sv: Sortera fallande

en: Sort ascending
sv: Sortera stigande

en: Exposed
sv: Exponerad

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt

en: Hide empty column
sv: Dölj tom kolumn
