Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Views
th: ดู

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: or
th: หรือ

en: Default order
th: การจัดลำดับเริ่มต้น

en: and
th: และ

en: of
th: ของ

en: desc
th: จากมากไปหาน้อย

en: Sort descending
th: เรียงลำดับจากมากไปน้อย

en: Sort ascending
th: เรียงลำดับจากน้อยไปมาก
