Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: Views
tr: Görünümler

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Separator
tr: Ayraç

en: Sortable
tr: Sıralanabilir

en: Align
tr: Hizalama

en: or
tr: ya da

en: Default order
tr: Öntanımlı sıralama

en: Column
tr: Sütun

en: Default sort
tr: Öntanımlı sıralama

en: and
tr: ve

en: of
tr: /

en: asc
tr: artan

en: desc
tr: azalan

en: Sort descending
tr: Azalan sıralama

en: Sort ascending
tr: Artan sıralama

en: Exposed
tr: Gösterilen

en: Hide empty column
tr: Boş sütunu gizle
