Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: None
vi: Không có

en: Field
vi: Trường

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Sortable
vi: Có thể sắp xếp

en: Default order
vi: Thứ tự mặc định

en: Column
vi: Cột

en: Default sort
vi: Thứ tự mặc định

en: and
vi: và

en: of
vi: trên

en: asc
vi: tăng

en: desc
vi: giảm
