Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: الحقل

en: Views
ar: الرؤى

en: Separator
ar: فاصل

en: Align
ar: المحاذاة

en: or
ar: أو

en: Default order
ar: الترتيب الافتراضي

en: and
ar: و

en: Sort descending
ar: التصنيف التنازلي
