Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Default order
be: Парадак па змоўчанні

en: and
be: і
