Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: or
bo: ཡང་ན

en: Default order
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Default sort
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: and
bo: དང་

en: of
bo: གི

en: asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort descending
bo: ཇེ་དམའ་རུ་སྒྲིག

en: Sort ascending
bo: ཇེ་མཐོ་རུ་སྒྲིག

en: Exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ།

en: Hide empty column
bo: གྱེན་ཕྲེང་སྟོང་བ་སྐུང་བ
