Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Separator
ca: Separador

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Align
ca: Alineació

en: or
ca: o

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: Column
ca: Columna

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: and
ca: i

en: of
ca: de

en: Sort descending
ca: Ordena de forma descendent

en: Sort ascending
ca: Ordena de forma ascendent

en: Exposed
ca: Exposat

en: Entity id
ca: Id de l'entitat

en: Hide empty column
ca: Amaga columnes buides
