Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Field
cs: Pole

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Align
cs: Zarovnání

en: or
cs: nebo

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: 1 entry | @count entries
cs[0]: 1 záznam
cs[1]: @count záznamy
cs[2]: @count záznamů

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: and
cs: a

en: of
cs: z

en: asc
cs: vzestupně

en: desc
cs: sestupně

en: Sort descending
cs: Seřadit sestupně

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Hide empty column
cs: Skrýt prázdný sloupec
