Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Sortable
cy: Dosbarthadwy

en: or
cy: neu

en: Default order
cy: Trefn rhagosod

en: Column
cy: Colofn

en: Default sort
cy: Rhagosod dosbarthiad

en: and
cy: ac

en: asc
cy: esg

en: desc
cy: disg
