Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Align
el: Στοίχιση

en: or
el: ή

en: Default order
el: Προεπιλεγμένη σειρά

en: Column
el: Στήλη

en: and
el: και

en: of
el: από

en: Hide empty column
el: Απόκρυψη κενής στήλης
