Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Field
eo: Kampo

en: Views
eo: Vidoj

en: Default order
eo: Defaŭlta sinsekvo

en: and
eo: kaj
