Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Field
es: Campo

en: Views
es: Vistas

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Separator
es: Separador

en: Sortable
es: Ordenable

en: Align
es: Alinear

en: A
es: P

en: or
es: o

en: Default order
es: Orden predefinido

en: 1 entry | @count entries
es[0]: 1 comentario
es[1]: @count comentarios

en: Column
es: Columna

en: Default sort
es: Orden predefinido

en: and
es: y

en: of
es: de

en: Sort descending
es: Ordenar descendente

en: Sort ascending
es: Ordenar ascendente

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Exposed
es: Expuesto

en: Entity id
es: id de entidad

en: Hide empty column
es: Ocultar columna vacía
