Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: or
gu: અથવા

en: Default order
gu: મૂળભૂત ક્રમ

en: and
gu: અને
