Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Views
he: היבטים

en: Separator
he: מפריד

en: Sortable
he: ניתן למיון

en: Align
he: יישור

en: or
he: או

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: Column
he: עמודה

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: and
he: וגם

en: of
he: של

en: desc
he: יורד
