Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: None
hr: Nema

en: Field
hr: Polje

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Align
hr: Poravnati

en: or
hr: ili

en: Default order
hr: Zadani redoslijed

en: and
hr: i
