Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Separator
jv: Watesan

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Align
jv: Rata

en: Default order
jv: Préntah gawan
