Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Align
kn: ಹೊಂದಿಸು

en: Default order
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್ ಕ್ರಮ

en: of
kn: ನ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
