Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Align
lv: Novietot

en: or
lv: vai

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: and
lv: un

en: of
lv: no

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu
