Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Field
nn: Felt

en: Default order
nn: Standard rekkjefølgje

en: asc
nn: Stigande

en: desc
nn: Synkande
