Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Views
ps: ليدنې

en: Align
ps: پرليكول

en: or
ps: او

en: Column
ps: ستن

en: and
ps: او
