Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: or
sk: alebo

en: Default order
sk: Predvolené zoradenie

en: Column
sk: Stĺpec

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: and
sk: a

en: of
sk: z

en: asc
sk: vzostupne

en: desc
sk: zostupne
