Views Natural Sort (7.x-2.8) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Align
ta: சீரமை

en: or
ta: அல்லது

en: Default order
ta: இயல்பான வரிசை

en: and
ta: மற்றும்
