Views navigation (7.x-1.1-beta2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: None
hu: Nincs

en: Back
hu: Vissza

en: Back link
hu: Visszamutató hivatkozás
