Views navigation (7.x-1.2-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: None
pt: Nenhum

en: Back
pt: Voltar

en: Back link
pt: Link Voltar
