Views navigation (7.x-1.2-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: None
ru: Нет

en: Back
ru: Назад

en: Back link
ru: Ссылка вернуться
