Views navigation (7.x-1.2-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: None
da: Ingen

en: Back
da: Tilbage

en: Back link
da: Tilbage-link
