Views navigation (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: None
el: Κανένα

en: Back
el: Πίσω

en: Back link
el: Σύνδεσμος επιστροφής
